Czy blogowanie jest modne?

Czy blogowanie jest modne? Na to pytanie nie jest ciężko znaleźć odpowiedź, ponieważ ostatnimi czasy strony WWW tak bardzo się rozwinęły, że istnieją nie tylko strony, które coś oferują, ale także takie na których rozwijana jest czyjaś pasja. Z roku na rok rośnie liczba założonych blogów lub stron WWW. Strony WWW są jednak trudniejsze w utworzeniu i wymagają większej wiedzy od twórców. Komputery są jednak z roku na rok prostsze w obsłudze a więc nawet największy laik może sobie z tym tematem poradzić. Strony internetowe posiadają zazwyczaj bardzo dużo ogłoszeń. Ogłoszenia są po to aby wypromować swoją stronę i pokazać swoją ofertę. Dlatego jeśli nie chcemy umieszczać na swojej stronie ogłoszenia to możemy założyć bloga. Blogowanie to obecnie forma, w której występuje całkowita dowolność i możemy prowadzić swój blog jak tylko chcemy oraz umieszczać rzeczy, które nam się podobają. Obecnie coraz częściej mówi się o takim zawodzie jak „bloger”. To zdecydowanie oznacza, że prowadzenie bloga stało się bardzo modne.

Komentarze są zamknięte.


Szukaj
Tagi
Sklep internetowy
    Każdy właściciel sklepu, generalnie bez względu na sprzedawany asortyment, chce żeby sprzedaż towarów była jak najwyższa i żeby klienci mogli jak najczęściej odwiedzać nasz sklep. Taką możliwość daje sklep internetowy, może być czynny 24 godziny na dobę, nie wymaga utrzymywania kasjerów i sprzedawców. Nie ma również kosztów związanych z magazynowaniem towarów. Zaletą sklepów internetowych jest również to ze podnoszą zyski bez generowania dodatkowych kosztów dla właścicieli. Sklep internetowy dzięki swojej funkcjonalności pomoże Ci również pozyskać nowych klientów jak również ułatwić zakupy dla Twoich stałych klientów i odbiorców. Kolejna z zalet sklepu internetowego, której nie sposób nie docenić to zasięg ogólno Polski a wręcz nawet ogólno światowy. Sklep to również duża oszczędność czasu tak Twojego jak i klienta. Obniżenie kosztów sprzedaży też jest jednym a bardzo ważnych elementów sklepu internetowego. To tylko takie najważniejsze zalety własnego sklepu internetowego.

    Sklep jak i każda strona internetowa do działania potrzebuje domeny oraz serwera. Serwer musi mieć możliwość zakładania baz my-sql oraz musi obsługiwać PHP, ale właściwie chyba już wszystkie serwery spełniają te wymagania. Dobre serwery mają gotowe skrypty do instalacji, co zajmuje dosłownie kilkanaście sekund i możemy cieszyć się z naszego pierwszego sklepu internetowego. W przypadku, jeżeli nasz serwer nie posiada opcji instalacji automatycznej będziemy musieli ten proces przeprowadzić ręcznie. Jak to wygląda? Generalnie proces instalacji jest bardzo prosty i powinien się powieść nawet laikowi, zazwyczaj załączone oprogramowanie ma instrukcję instalacji krok po kroku, bardzo jasno napisaną. Instrukcje te są pisane dla osób, które nie mają do czynienia, na co dzień z aplikacjami. Jeżeli jednak nie jesteś pewny swoich umiejętności zawsze możesz zlecić komuś wykonanie tej usługi, ze względu na prostotę jak i krótki czas potrzebny do przeprowadzenia instalacji usługa taka nie powinna być droga. Jeżeli uznasz że ktoś chce zbyt dużo pieniędzy szukaj dalej.