Gadżety – czy to działa?

image Gadżety to produkty, które klient dostaje w prezencie za skorzystanie z usług danego przedsiębiorstwa lub w celu zachęcenia potencjalnego klienta do skorzystania z oferowanych usług. Coraz częściej dostajemy za darmo smycze reklamowe, czapki, kubki i spinki z logo. Okazuje się, że takie rozdawanie gadżetów to bardzo dobry pomysł, które cieszy się ogromnym powodzeniem. Sklepy internetowe bardzo często wysyłają nam przeróżne bonusy czy casbacki i rabaty. Klient jest zadowolony ponieważ dostając nawet smycze reklamowe czuje się bardziej doceniony i jest mu miło, a więc wraca do skorzystania z usług danej firmy, a sklepy internetowe są zadowolone ze zwiększonych zysków. Jest to czysty biznes ponieważ gadżety zwiększają liczbę klientów. Informatyka również wychodzi temu na przeciw i także wymyśla różne gadżety. Strony internetowe starają się jak tylko się da ułatwić nam poszukiwanie tego czego potrzebujemy i pomaganie jeśli mamy problem ze znalezieniem. A więc biznes i informatyka łączą się i ułatwiają nam życie.

Komentarze są zamknięte.


Szukaj
Tagi
Sklep internetowy
    Każdy właściciel sklepu, generalnie bez względu na sprzedawany asortyment, chce żeby sprzedaż towarów była jak najwyższa i żeby klienci mogli jak najczęściej odwiedzać nasz sklep. Taką możliwość daje sklep internetowy, może być czynny 24 godziny na dobę, nie wymaga utrzymywania kasjerów i sprzedawców. Nie ma również kosztów związanych z magazynowaniem towarów. Zaletą sklepów internetowych jest również to ze podnoszą zyski bez generowania dodatkowych kosztów dla właścicieli. Sklep internetowy dzięki swojej funkcjonalności pomoże Ci również pozyskać nowych klientów jak również ułatwić zakupy dla Twoich stałych klientów i odbiorców. Kolejna z zalet sklepu internetowego, której nie sposób nie docenić to zasięg ogólno Polski a wręcz nawet ogólno światowy. Sklep to również duża oszczędność czasu tak Twojego jak i klienta. Obniżenie kosztów sprzedaży też jest jednym a bardzo ważnych elementów sklepu internetowego. To tylko takie najważniejsze zalety własnego sklepu internetowego.

    Sklep jak i każda strona internetowa do działania potrzebuje domeny oraz serwera. Serwer musi mieć możliwość zakładania baz my-sql oraz musi obsługiwać PHP, ale właściwie chyba już wszystkie serwery spełniają te wymagania. Dobre serwery mają gotowe skrypty do instalacji, co zajmuje dosłownie kilkanaście sekund i możemy cieszyć się z naszego pierwszego sklepu internetowego. W przypadku, jeżeli nasz serwer nie posiada opcji instalacji automatycznej będziemy musieli ten proces przeprowadzić ręcznie. Jak to wygląda? Generalnie proces instalacji jest bardzo prosty i powinien się powieść nawet laikowi, zazwyczaj załączone oprogramowanie ma instrukcję instalacji krok po kroku, bardzo jasno napisaną. Instrukcje te są pisane dla osób, które nie mają do czynienia, na co dzień z aplikacjami. Jeżeli jednak nie jesteś pewny swoich umiejętności zawsze możesz zlecić komuś wykonanie tej usługi, ze względu na prostotę jak i krótki czas potrzebny do przeprowadzenia instalacji usługa taka nie powinna być droga. Jeżeli uznasz że ktoś chce zbyt dużo pieniędzy szukaj dalej.